Теплі дні дарують нам не тільки радість, але і приносять нові клопоти, в число  яких входить боротьба з мухами, комарами та мошками.

Мухи – це набагато більше ніж причина роздратування для тварин і працівників. Вони можуть переносити збудників сибірської виразки, бруцельозу, туляремії, туберкульозу, віспи овець та птахів, інфекційної анемії, емкара, злоякісного набряку, сальмонельозів, маститу, кокцидіозів, цисти патогенних найпростіших, яйця гельмінтів, гриби-дерматофіти. Крім того мухи завдають прямої шкоди тваринництву. Вони турбують тварин і тим самим викликають зниження молочної продуктивності і приростів тварин. Дослідження довели, що негативні результати починаються вже з п’яти мух!

Із яєць, відкладених у гній/гноївку, м’ясо, трупи тварин,у середньому через 3–7 днів вилуплюються личинки, які, живлячись поживними речовинами, через 5–10 днів перетворюються на лялечок. Через 2–4 тижні з лялечок виходять дорослі мухи, які через 5–7 днів (залежно від температури повітря) дозрівають і стають здатними відкладати запліднені яйця. За сприятливих умов тривалість життя мух у приміщеннях ферм у середньому становить 2 тижні. За цей час самки можуть відкласти тисячі яєць. Нескладно порахувати, що до кінця літа одна муха може принести до мільйона «нащадків». Проте боротьба лише з дорослими мухами не дасть очікуваного ефекту — близько 80% комах у вигляді яєць, личинок та лялечок знаходяться в гноївці, що є ідеальним поживним середовищем для їхнього розвитку. Саме тому своєчасна дезінфекція гноївки, спрямована на знищення яєць та личинок мух, є дуже важливою. Ми радимо застосовувати такі препарати як – «Твенти Ван (Twenty One)», « Магготс», «Шейла».  Дані препарати Вам можуть запропонувати в аптеках  нашої мережі, або зателефонувавши на гарячу лінію компанії  (0532) 59-25-63, 50-65-70, (067) 531-17-16 де вас проконсультують фахівці-ветеринари та допоможуть здійснити замовлення.